piątek, 9 grudnia 2016

LIDL W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU...

Na Święta Lidl Polska przygotował bardzo ciekawą ofertę win cieszących się dużym powodzeniem w bieżącym roku oraz wprowadził kilka nowości, które już od 12 grudnia dostępne będą  w całym kraju. Świąteczna propozycja nie jest zbyt rozbudowana, a to za sprawą Sommeliera Michała Jancika, który postanowił skupić się na wysokiej jakości, kosztem ilości win w ofercie.
 
W Świątecznym wydaniu znajdziemy dużo bieli z Francji, Włoch oraz Hiszpanii, która idealnie skomponuje się z wigilijnymi potrawami, a czerwienią będziemy mogli cieszyć się podczas pozostałych świątecznych dni. A czym przywitamy Nowy Rok? Do dyspozycji będziemy mieli Cavę Brut Arestel za 14,99zł, Cremant d'Alsace Brut Weiber za 27,99zł oraz dwa szampany: Champagne Comte de Brismand Brut Reserve w cenie 59,90 zł i Maxime Bellois Brut Champagne w cenie 79,90zł.
 
Już niebawem na naszym blogu recenzja najciekawszych pozycji z nowej, Świątecznej oferty Lidl Polska oraz propozycji zestawienia jej z różnymi potrawami. Tym czasem jednak zapraszamy do przejrzenia "Świątecznego Katalogu win".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz