środa, 15 lutego 2017

Z BIEDRONKĄ PO FRANCUSKICH REGIONACH WINIARSKICH - KATALOG ONLINE...

Biedronka zaskakuje! Ledwie rozpoczęliśmy 2017 rok, a na sklepowych półkach już druga w tym roku winna oferta. Po Hiszpanii przenosimy się do Francji, aby zwiedzić Alzację, Burgundię, Bordeaux, Dolinę Loary, Dolinę Rodanu, Langwedocję-Roussillon oraz Prowansję.
 
W najnowszej ofercie znajdziemy Muscadeta z Doliny Loary, alzackiego Rieslinga, pięciu przedstawicieli z Bordeaux, Burgundia zaprezentuje Chardonnay, a Rodan Chateauneuf du Pape, Cotes du Rhone oraz Merlota. Z Południa Francji przybył Guerin des Fleaux IGP, kupaż Grenache Noir i Carigan jak również Chardonnay o aromatach dojrzałej gruszki i cytrusów. Langwedocja pokaże się w dwóch kolorach, a południowy-zachód pochwali się bielą. Łącznie z francuskiej oferty będziemy mieli do wyboru 18 pozycji w cenie od 11,99 zł, aż po 54,99 zł za Chateauneuf du Pape AOC. Jak wypadnie najnowsza francuska oferta? Recenzje już niebawem.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (tylko na urządzeniach stacjonarnych)
 

3 komentarze:

 1. Po co piszecie takie pierdoły? Kolejny raz. Żenada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy czytelnicy nie mają prawa wiedzieć co nowego w dyskontach?

   Usuń
  2. Tylko ta informacja nic nie daje oprócz posadzenia Was o bycie agencja reklamowa tej sieci. Jeśli byłyby rzetelne recenzje win to zupełnie inna bajka. Na pewno na to Was stać. I tylko o to mi chodziło.

   Usuń