środa, 13 września 2017

WARSAW BUBBLES DAY...22.09.2017

Dajcie się ponieść szampańskim emocjom i uwolnijcie bąbelki na Warsaw Bubbles Day, pierwszym w Polsce festiwalu promującym kulturę szampańską i prezentującym bogactwo szampańskich bąbelków. 

Dom Szampana

Warsaw Bubbles Day zaprasza 22 września 2017 r. na fascynującą podróż po wyjątkowym świecie szampana. Warsztaty i degustacje, przybliżą historię domów szampańskich, tajniki metody tradycyjnej, szampański foodpairing, style wybranych producentów oraz inspiracje płynące z poszerzenia szampańskich horyzontów.
 
Od godziny 17:00 dla gości zostaną zorganizowane degustacje komentowane i otwarte warsztaty, podczas których będzie można zgłębić wiedzę dotyczącą szampanów. Zaproszenie kierowane jest dla osób, dla których szampan jest zupełną nowością, a także tych, którzy mieli okazję go bliżej poznać.

Dom Szampana

O całym wydarzeniu przeczytacie na exumag.com
 

1 komentarz:

  1. Bubbles day to super wydarzenie. Brałam w nim udział w ubiegłym roku. Uwielbiam bąbelki w różnym wydaniu. Największe wybór jest w Bubbles -oferują nie tylko liczne gatunki alkoholi, ale także ciekawe kompozycje smakowe, jeżeli chodzi o drinki na bazie win musujących. Polecam to miejsce. Podrzucam link, jakby ktoś potrzebował http://bubbles.com.pl/

    OdpowiedzUsuń