czwartek, 12 października 2017

PLEBISCYT CZYTELNIKÓW NA NAJLEPSZY BLOG WINIARSKI ROKU 2017 - MAGAZYNU WINO....

"Tradycją każdego Grand Prix Magazynu Wino stały się nagrody dla polskich blogerów winiarskich przyznawane równolegle przez redakcję oraz czytelników głosujących w plebiscycie. Redaktorzy już dokonali wyboru, teraz czas na czytelników. Przedstawiamy Państwa uwadze 18 blogów koncentrujących się na tematyce winiarskiej."


Powinowaci otrzymali nominację do plebiscytu czytelników Magazyn WINO dla najlepszego blogu o winie. Jeśli nas czytacie i lubicie, głosujcie już dzisiaj na powinowaci.pl. Tylko od Was zależy, czy dostaniemy tego oscara dla blogu o winie. Jeśli tak się wydarzy, obiecujemy naszym fanom NIEZŁĄ IMPREZĘ...


Powinowaci, czyli Olaf i Paweł odpowiadają na pytania Magazynu Wino:


- Skąd pomysł bloga winiarskiego?
 Od dawna fascynowały nas nowe smaki i zapachy potraw i produktów żywnościowych. Jednak to właśnie w winie znaleźliśmy całą ich złożoność. Kiedy opowiadaliśmy znajomym o tym, co czujemy w winie i dlaczego każde jest dla nas inne, zaczęli nas namawiać, abyśmy o tym pisali. Do tego doszło jeszcze zamiłowanie do podróży i fotografii co znakomicie uzupełniło naszą pasję do wina o bezpośrednie relacje z wizyt i spotkań w winnicach...

- Jak długo działa Wasz blog?
Blog Powinowaci.pl w obecnej formie działa od 2014 roku. Jednakże już w 2012 roku uruchomiliśmy fanpage na facebooku. Jeszcze wcześniej była to grupa zamknięta przeznaczona tylko dla znajomych.


- Dyskont, elegancki sklep specjalistyczny, sklepik osiedlowy: jak wyglądałby Wasz blog, gdyby porównać go do sklepu winiarskiego?

Zdecydowanie dyskont. Nie boimy się tego słowa. Każdy może wejść na stronę Powinowaci.pl i każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nawet bardziej nas cieszy, kiedy odwiedzają nas ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w winnym świecie. Staramy się pisać o winach w sposób nieskomplikowany, ale także przekazywać wiedzę i budować kulturę wina.

- Co zrobicie, jeśli zwyciężycie w plebiscycie czytelników Magazynu Wino na najlepszy blog winiarski?
Jeśli Powinowaci.pl zwyciężą w konkursie na najlepszy blog winiarski roku, to będziemy świętować i zorganizujemy dla naszych fanów super imprezę z winem i muzyką. Potem zastanowimy się co jeszcze poprawić, by nasi czytelnicy chętniej do nas powracali.http://magazynwino.pl/Artykul/4219/najlepszy-blog-winiarski-2017---plebiscyt-czytelnikow

Głosowanie trwa w dniach 11 – 17 października 2017
 
Pierwszy, dziesiąty oraz co trzydziesty głosujący w plebiscycie (decyduje zarejestrowany przez system moment oddania głosu) zostaną nagrodzeni dwuosobowymi wejściówkami na Degustację GP 2017 Magazynu Wino w dniach 28 – 29 października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz